Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг зустрівся з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом в Брюсселі в п'ятницю 16 січня 2015 року, щоб обговорити відповідь Альянсу на сучасні виклики безпеки і важливість інвестування в оборону.

Пан Столтенберг подякував президенту Йоханнісу за його відповідальне ставлення до Альянсу, істотний внесок Румунії в НАТО і нещодавнє рішення щодо використання 2% ВВП для оборони в 2017 році. «Румунія є надійним і вагомим союзником НАТО», – сказав Генеральний секретар.

Пан Столтенберг повідомив, що румунські війська зробили помітний внесок у бойову місію НАТО в Афганістані і продовжують робити істотний внесок в нову місію, мета якої навчати, консультувати і підтримувати афганські сили. «Коли я зустрівся з румунськими солдатами в Кандагарі», – додав він, «я був вражений їх професіоналізмом і відданістю». Він підкреслив, що Румунія також відіграє важливу роль в інших ключових сферах, таких як забезпечення стабільності в Косово і встановлення системи протиракетної оборони НАТО. Генеральний секретар подякував Румунії за намагання забезпечити стабільне сусідство з НАТО, допомагаючи Україні через Цільовий фонд з кібербезпеки та підтримуючи Республіку Молдова.

Генеральний секретар Столтенберг і президент Йоханніс обговорили реалізацію Плану дій щодо підвищення готовності, що має забезпечити готовність НАТО розгорнути сили в короткі терміни. Вони підкреслили важливість розширення присутності НАТО в східній частині Альянсу, в тому числі в Румунії. «Це безперервний процес, але він буде підвищувати готовність сил НАТО захищати і обороняти всіх союзників, що є основною місією Альянсу», – сказав пан Столтенберг.

Вітаючи угоду між усіма румунськими парламентськими партіями щодо використання 2% ВВП на оборону в 2017 році і збереження цього рівня протягом наступних десяти років, Генеральний секретар НАТО назвав це «важливим прикладом».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.