Керівники генеральних штабів НАТО зустрінуться 21-22 січня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі для проведення першої зустрічі військового комітету в 2015 році. Генерал Кнуд Бартельс, Голова Військового комітету, головуватиме на дводенному засіданні, де буде  обговорюватися План дій щодо підвищення готовності, місія «Рішуча підтримка», підвищення військової співпраці з Україною і Середземноморський діалог держав-партнерів, а також стан світової безпеки.У перший день засідання керівників генеральних штабів будуть розглянуті питання щодо геополітичної ситуації на східному та південному флангах Альянсу, що дозволить їм отримати загальне уявлення до зустрічі з партнерами. На засіданні також обговорять стан регіональної безпеки за участі держав-партнерів Середземноморського діалогу та зможуть обмінятися думками про подальші кроки щодо підвищення військового співробітництва.

Того ж дня керівники генеральних штабів зустрінуться у форматі Місії «Рішуча підтримка», щоб отримати інформацію про стан Місії та оцінити її. Згодом, керівники генеральних штабів зосередяться на Плані дій щодо підвищення готовності та його реалізації, заходах щодо забезпечення обороноздатності та швидкого реагування в рамках підготовки до зустрічі з міністром оборони НАТО наступного місяця.

На другий день засідання розпочнеться зустріч з особливим партнером Україною, де начальники генеральних штабів будуть проінформовані про ситуацію в Україні і матимуть можливість оцінити посилення військового співробітництва. Завершальним етапом дводенних зустрічей буде обговорення військово-стратегічного планування і управління на майбутній рік.

Два дні засідання дозволять керівникам генеральних штабів надати основні повідомлення і рекомендації для Північноатлантичної ради, керівництва та управління стратегічних командувань.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.