«Якщо ви самі,хоч і маєте потужний флот і армію, вам все одно ніхто не дасть гарантій безпеки. Литва це зрозуміла в 90-х, ми успішно пройшли шлях до НАТО, про що не шкодуємо, хоча попервах і нас тиснули радянські стереотипи про «агресивний блок». Звичайно, щоб стати членом Альянсу, треба розуміти і поділяти його правила, адже бути в НАТО - це грати в команді. А колективна гра – завжди краще, ніж бути з опонентом сам на сам.Про це заявив Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс під час конференції в литовському посольстві за участі представників міністерств України і Литовської Республіки

Лінкявічюс, відповідаючи на питання учасників конференції також додав, що Україна потребує свого «плану Маршалла», але головне, на його думку, щоб ця допомога пішла на конкретні реформи і мала результат,призвела до позитивних змін в економіці.

Україна,на моє переконання і так думають всі,кого знаю-ключова країна в трансатлантичному просторі,і не лише географічно. ми маємо бути не просто партнерами з НАТО,а друзями,що сповідують спільні цінності.

В свою чергу заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

А от екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає,що Україні і НАТО треба діяти більш жорстко по відношенню до Росії, зокрема, розірвати будь-які стосунки і співпрацю з нею. Також, на думку Огризка НАТО необхідно почати надання летальної зброї для нашої держави.

Заступник міністра оборони Литви Маріус Величка додав, що Литва продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні, медичну допомогу для військових, допомогу військовим обладнанням тощо.

«Ми також наполягаємо на посиленні санкцій проти Росії. Наступні два роки Литва буде працювати над максимальним поглибленням співпраці між Україною та країнами НАТО», - зазначив Маріус Величка.

Директор офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожієл повідомив, що НАТО робить все можливе для допомоги України – і в політичному, і в економічному сенсі.

«Не розумію закидів тих осіб, які кажуть, що НАТО нічого не робить. Наша першочергова задача – допомогти Україні набути стандартів НАТО, для цього вже виділено фінансову допомогу», - наголосив Кожієл.

Також під час конференції відбулася символічна передача «естафети» від посольства Польщі до посольства Литви, яке відтепер офіційно протягом 2-х років буде контактним посольством НАТО в Україні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.