Делегація на чолі з офіцером зв'язку НАТО в Центральній Азії перебувала з візитом в Киргизькій Республіці з 9 по 12 лютого з метою відкриття нової програми з вивчення англійської мови для військового персоналу. Під час свого візиту делегація також взяла участь в церемонії з приводу завершення тривалої програми з повернення військовослужбовців до цивільного життя і перепідготовки цих військовослужбовців, а також провела зустрічі НАТО з рядом високопоставлених киргизьких чиновників.


Створена на прохання влади Киргизії, нова програма з вивчення англійської мови для військовослужбовців НАТО дозволить 15 відібраним на конкурсній основі кандидатам протягом одного року стати спеціалістами в галузі військової англійської мови. Після завершення навчання, що фінансується НАТО, офіцери отримають сертифікати, що підтверджують їх знання мови.

Реалізовувати навчальну програму будуть викладачі Американського університету в Центральній Азії, що знаходиться в Бішкеку. Програма спрямована на підвищення здатності Міністерства оборони Киргизії ефективно брати участь в заходах, організованих НАТО для партнерів, а також інших міжнародних заходах військового співробітництва.

У відкритті взяли участь представники влади Киргизії. Подія була широко освітлена національними ЗМІ.

Нова програма частково ґрунтується на успішному досвіді з реалізації програми з повернення військовослужбовців до цивільного життя і перепідготовки цих військовослужбовців, яка діє з 2009 року. Ця програма дає можливість колишнім військовослужбовцям та офіцерам поліпшити і розвинути знання з англійської мови, навички в сфері ІТ і базові знання в галузі економіки, що дозволить їм працевлаштуватися у цивільному житті. Понад 600 слухачів закінчили цю програму і в середньому після цього 65-70 відсотків знаходять роботу. Представники НАТО були присутні на щорічній церемонії з приводу завершення програми в Бішкеку, Оші і Караколі.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.