Під час перебування в Сіднеї та Канберрі з триденним візитом (15-18 лютого 2014), голова Військового комітету НАТО генерал Кнуд Бартельс подякував Австралії за її внесок у очолювані НАТО операції та місії і обговорив взаємодію і розширення військового співробітництва НАТО-Австралія. Після зустрічі з головним маршалом авіації Марком Бінскіном, начальником сил оборони Австралії і паном Деннісом Річардсоном, секретарем Міністерства оборони Австралії, голова наголосив на необхідності в «значному і практичному співробітництві, навчанні, обміні передовим досвідом та розробці загальних стандартів, оскільки НАТО і Австралія мають міцні партнерські відносини і прагнуть до підвищення їх здатності працювати разом, що дозволить краще вирішувати глобальні проблеми в майбутньому».На зустрічі із заступником Міністра оборони, високоповажним паном Стюартом Робертом, генерал Бартельс привітав активну участь Австралії в Афганістані та у Місії НАТО «Рішуча підтримка», мета якої навчати, консультувати і надавати допомогу афганським силам. Генерал оцінив професіоналізм і працьовитість австралійських сил. Вони також обговорили створення можливостей розширеного партнерства НАТО-Австралія, основаного на досвіді, отриманому в операціях, і підвищення здатності разом протистояти викликам.

Під час зустрічі з Комітетом спеціальної служби, генерал Бартельс обговорював План дій щодо підвищення готовності і можливості надалі співпрацювати в боротьбі з тероризмом і забезпеченні кібербезпеки: «НАТО має залучати наших партнерів до участі у прийнятті рішень, коли вони стосуються операцій і місій, до яких вони приєднуються. Це справедливо: їх військовослужбовці поділяють наші зусилля, тому вони повинні мати право формувати рішення, які впливають на них», сказав він.

Морська безпека була важливою темою під час триденного візиту в зв'язку з її високою важливістю для країн НАТО та Австралії. Море є цінним для транспорту, зв'язку, енергетики і торгівлі, і воно повинно залишатися відкритим та безпечним. Посилена співпраця з питань морської безпеки буде корисною і для Австралії, і для НАТО.

Після виступу в Центрі оборони і стратегічних досліджень майбутнього НАТО, генерал Бартельс скористався можливістю, щоб покласти вінок до Національного меморіалу в честь героїзму тих, хто загинув на службі країни «Я мав честь покласти вінок під час красивою церемонії та засвідчити глибоку повагу до тих солдат, які заплатили найвищу ціну за нашу свободу і безпеку».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.