Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг у вівторок 24 лютого 2015 року вітав Фатіха Бірола, головного економіста Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), в НАТО. Д-р Бірол щойно був названий наступним виконавчим директором МЕА.

 

«Енергія є ключовим фактором міжнародної безпеки. Для НАТО важливо бути в курсі всіх важливих подій в цій галузі. Співпраця між НАТО і МЕА посилювалася протягом останніх років та повинна поглиблюватися і в подальшому», зазначив Генеральний секретар НАТО.

Під час свого візиту д-р Бірол проінформував постійних представників НАТО в галузі розвитку світової енергетики, разом з пані Робін Дунніган, заступником помічника секретаря з питань енергетичної дипломатії в Державному департаменті США, і паном Бренданом Девліном, радником Генеральної дирекції з енергетики Європейської Комісії. Обговорення включало в себе і наслідки низької ціни на нафту, і роль енергетики в гібридних конфліктах.

НАТО і МЕА мають міцні зв'язки. Д-р Бірол регулярно виступав з доповідями в штаб-квартирі НАТО. Експерти МЕА приймали участь у щорічному засіданні «Круглого столу з питань енергетичної безпеки» НАТО. А чиновники НАТО беруть участь у щорічних навчаннях з аварійного реагування МЕА та інших подіях, пов'язаних з енергетичною безпекою.

Міжнародне енергетичне агентство є автономною міжурядовою організацією, створеною в рамках Організації економічного співробітництва та розвитку. Воно засноване в Парижі. До його складу входить 29 держав-членів. Організація також працює з іншими державами, що не є членами, включаючи Китай та Індію. МЕА має хорошу репутацію, оскільки воно активно просуває глобальний діалог з питань енергетики і забезпечує авторитетні дані енергетичної статистики, аналізу та рекомендації.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.