Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг під час свого першого візиту в штаб-квартиру Об'єднаного командування ОЗС в Неаполі в п'ятницю 27 лютого 2015 року подякував персоналу союзників за їх роботу і внесок в операції та місії НАТО. «Ви допомагаєте забезпечити нашому союзу і світу безпеку», сказав він.Генеральний секретар оцінив «широке коло обов'язків» командування і його ключову роль в управлінні великою кількістю місій та операцій. Він зазначив, що Об'єднане командування ОЗС в Неаполі відіграло важливу роль у навчанні іракських сил безпеки, захисті цивільних осіб в Лівії, боротьбі з тероризмом у Середземному морі і забезпеченні стабільності на Балканах.

Після прибуття в Об'єднане командування ОЗС Неаполі пан Столтенберг зустрівся з командувачем, американським адміралом Марком Фергюсоном та іншими ключовими посадовими особами. Генеральний секретар мав ряд брифінгів у Центрі спільних операцій. Свій візит він завершив зверненням до персоналу штаб-квартири.

«Кожен з вас присутніх тут сьогодні і кожен з ваших колег може пишатися своєю роботою», зазначив він.

Генеральний секретар Столтенберг завершує свій дводенний візит до Італії. Раніше в п'ятницю він відвідав коледж НАТО в Римі. 26 лютого пан Столтенберг провів переговори з президентом Італії Серджіо Матарелла, прем'єр-міністром Матео Ренці, міністром закордонних справ Паоло Джентілоні, міністром оборони Робертом Пінотті та іншими ключовими посадовими особами і парламентаріями.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.