У п’ятницю, 12 червня 2020 року, Північноатлантична рада визнала Україну партнером з розширеними можливостями. Цей статус є частиною ініціативи НАТО з оперативної сумісності з партнерами, покликаної підтримувати і поглиблювати співробітництво між членами Альянсу і партнерами, які роблять значні внески в операції і місії на чолі з НАТО.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у вівторок, 9 червня 2020 року, зустрів у штаб-квартирі НАТО Президента Чорногорії Міло Джукановіча і привітав його з річницею вступу його країни до Альянсу три роки тому.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг звернувся до міністрів закордонних справ країн – учасниць Глобальної коаліції з боротьби з ІДІЛ у четвер, 4 червня 2020 року, на засіданні під спільним головуванням Італії і США у форматі відеоконференції.

Сьогодні, 1 червня 2020 року, італійський посол Стефано Понтекорво перебрав на себе роль старшого цивільного представника НАТО в Афганістані. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав: «Посол Понтекорво має великий дипломатичний досвід, в тому числі з питань Афганістану і широкого регіонального контексту. Я з нетерпінням очікую на тісну співпрацю з ним в цей критично важливий для майбутнього Афганістану момент».

За допомогою підтримуваної НАТО Міжнародної програми забезпечення стратегічних авіаперевезень (SALIS) за минулі два місяці до Німеччини повітрям доставлено понад 300 тонн важливих матеріалів, необхідних під час пандемії COVID-19. З початку кризи Німеччина здійснила шість місій із застосуванням засобів SALIS. Останні доставки були зроблені 30 квітня, 13 травня, 15 травня і 16 травня 2020 року.

Сьогодні, 29 травня 2020 року, помічниця Генерального секретаря Байба Браже приєдналась до вебінару «Стійкість і далекоглядність – світ після пандемії», організованого Інститутом Аспена, Румунія, у партнерстві з представництвом Німецького фонду Маршалла в Бухаресті. Вона взяла участь в обговоренні питання стійкості з віце-президентом з міжінституційних відносин і далекоглядності в Європейській комісії послом Марошем Шефчовічем.

Польща цього тижня роздала майже 70 тонн медичних матеріалів Албанії, Боснії і Герцеговині, Чорногорії, Північній Македонії, Косову і Сербії, допомагаючи їм долати пандемію COVID-19. Ця допомога складається з понад 10 тисяч літрів дезінфектанту і 100 тисяч захисних масок для кожного з реципієнтів. У вівторок з Варшави відправилась колона з семи автомобілів Державної пожежної служби, завантажених цими матеріалами.

Генеральний секретар Єнс Столтенберг звернувся до військового командування під час відеоконференції у четвер, 28 травня 2020 року. Ця конференція, організована Верховним головнокомандувачем ОЗС НАТО в Європі (SACEUR) генералом Тодом Д. Волтерсом, надала можливість командирам, підпорядкованим Командуванню ОЗС НАТО з питань операцій, обговорити пандемію COVID-19 і її вплив на місії, операції і діяльність НАТО.

У середу, 28 травня 2020 року, заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане взяв участь у телеконференції міжнародних донорів щодо Афганістану під головуванням Гартвіга Шафера, віце-президента Світового банку з питань регіону Південної Азії. Під час зустрічі учасники обмінялися думками щодо різних аспектів допомоги Афганістану.