Презентуючи сьогодні свій Щорічний звіт, у четвер, 15 березня 2018 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав, що «у непередбачуваному світі Альянс активізується заради збереження безпеки наших народів».

НАТО регулярно збирає у членів Альянсу дані про їхні оборонні видатки і презентує цю інформацію в зведеному форматі і з розбивкою. Міністерство оборони кожної країни Альянсу повідомляє про поточні прогнозні майбутні оборонні видатки відповідно до узгодженого визначення оборонних видатків. Ці суми презентують те, що уряди країн фактично заплатили, або мають заплатити, протягом фінансового року задля задоволення потреб своїх збройних сил, сил інших членів Альянсу, або самого Альянсу. НАТО також використовує оновлену інформацію від Головного економічно-фінансового управління Європейської комісії (DG-ECFIN) і Організації з економічного співробітництва і розвитку (ОБСЄ).

Сьогодні Велика Британія ознайомила Північноатлантичну раду з випадком застосування нервово-паралітичної речовини в Солсбері 4 березня.

Сьогодні, 13 березня 2018 року, Естонія приймала російських інспекторів з контролю над озброєннями, демонструючи прихильність Альянсу до прозорості. Інспектори відвідали 1-шу піхотну бригаду Естонських сил оборони на військовій базі Тапа, де базується багатонаціональна бойова група НАТО.

Заступниця Генерального секретаря НАТО у четвер, 8 березня 2018 року, під час конференції «Брюссельський форум» звернулась до питання трансатлантичного партнерства. Вона взяла участь в тематичній дискусії «Відбудова трансатлантичної довіри» разом з представниками уряду і ділових кіл.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у середу, 7 березня 2018 року, зустрів у штаб-квартирі НАТО Еміра Катару шейха Таміма Бін Хамада Аль-Тхані. Обидва лідери обговорили питання безпеки в регіоні Перської затоки та партнерства між НАТО і Катаром.

Група експертів високого рівня, із 19 до 22 лютого 2018 року, зібралась в штаб-квартирі НАТО для обговорення Програми удосконалення військової освіти (DEEP) в Афганістані. Такі огляди програми відбуваються щороку задля вивчення досягнень, обговорення завдань, що постають, і визначення цілей на майбутнє.

Румунське Міністерство охорони здоров’я зазнає дефіциту людського імуноглобуліну, що призводить до негативних наслідків для румунської національної системи охорони здоров’я. Цю кризу спровокувала неможливість або відмова виробника постачати цю продукцію до Румунії.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час свого офіційного візиту до Амману у вівторок, 6 березня 2018 року, високо оцінив внески Йорданії в регіональну і міжнародну стабільність. Під час зустрічі з міністром закордонних справ Айманом Сафаді Генеральний секретар підкреслив, що НАТО залишається відданою міжнародній боротьбі проти тероризму і взаємодії з Йорданією заради посилення безпеки в цьому регіоні.

Жінки роблять свій внесок в мир і безпеку, в тому числі і через науку. Жінки-вчені і експерти діляться своїми уміннями і знаннями, очолюють наукові розробки і навчальні проекти через програму НАТО «Наука заради миру і безпеки» (SPS) в багатьох галузях, що стосуються нинішніх викликів безпеці. Познайомтесь з деякими з цих надзвичайних жінок.