Радники з національної безпеки зібрались у штаб-квартирі НАТО

мая 28 2019

Радники з національної безпеки країн Альянсу та інші високопоставлені посадові особи зібрались у вівторок, 28 травня 2019 року, в штаб-квартирі НАТО для обговорення підходу НАТО до протидії гібридним загрозам.

Це була перша зустріч такого зразка в НАТО. «Ми обговорили шляхи покращання нашої обізнаності з обстановкою за допомогою удосконалення обміну розвідданими і інформацією», –  зазначив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

НАТО вже розробила стратегію протидії гібридній війні в рамках найбільшого з часів холодної війни посилення колективної оборони Альянсу. Генеральний секретар підкреслив, що НАТО зміцнює свій кіберзахист, в тому числі відкрила новий Центр операцій в кіберпросторі; створила новий Розвідувальний відділ; і підготувала команди експертів готових надавати членам Альянсу підтримку з широкого кола питань, в тому числі щодо гібридних і кіберзагроз. «НАТО повинна бути готовою протистояти як звичайним, так і гібридним загрозам: від танків до твітів», –  сказав Генеральний секретар.