Високопоставлений представник НАТО виступив перед членами Парламентської асамблеї НАТО

июнь 04 2019

Посол Алехандро Альваргонзалес, помічник Генерального секретаря НАТО з політичних справ і політики безпеки, в понеділок, 3 червня 2019 року, виступив на пленарному засіданні весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО в Братиславі, Словаччина. Посол Альваргонзалес підкреслив, що парламентарі відіграють провідну роль як у втіленні, так і в захисті спільних демократичних цінностей членів альянсу НАТО в часи, коли вони піддаються небезпеці з різних нових боків.

Він зробив огляд поточної адаптації НАТО до змін у міжнародному середовищі безпеки, в тому числі наполегливих агресивних дій Росії, кібер і гібридних загроз і швидкого розвитку технологій. Він також закликав ті парламенти країн – членів НАТО, які досі не ратифікували членство Північної Македонії в НАТО, зробити це якомога швидше. 

Говорячи про наступну зустріч лідерів НАТО в Лондоні 3 – 4 грудня, посол Альваргонзалес назвав цю зустріч можливістю знову підтвердити трансатлантичну єдність і рішучість, відсвяткувати 70 років успіху НАТО,  а також зазирнути у майбутнє.