Презентація проекту «НАТО-квест» для студентської та учнівської молоді у Миколаєві

март 13 2015

У рамках меморандуму про співпрацю між департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації та громадською організацією «Українсько-Словацький Центр Партнерства» продовжується сумісна діяльність в напрямку діючих міжнародних освітніх програм для учнів та студентів навчальних закладів Миколаївщини.

 

Так, 12 березня 2015 року в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили та Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну відбулись зустрічі таких осіб: президента «Українсько-Словацького Центру Партнерства» Михайла Колібабчука, екс-воєнкома Херсонської області генерала-майора Станіслава Слободяника, представників громадського об’єднання «Громадський Союз Миколаївщини» Миколи Линчаковського та Ігоря Бєлого із студентським та учнівським активом вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Миколаєва.

У ході заходу представники громадських організацій представили студентській та учнівській молоді проект «НАТО-квест», у рамках якого передбачено проведення інтерактивного конкурсу про НАТО. Учні та студенти дізналися про створення нового інформаційно-дискусійного простору у мережі Інтернет, яке дозволяє молоді не тільки отримувати об'єктивну інформацію про діяльність НАТО, ознайомлюватися з історією розвитку Альянсу, але й активно залучатися до співпраці, взаємодії, сумісних заходів між Альянсом та нашою країною.

Проект «НАТО-квест» надає можливість кожному учаснику протягом 100 днів отримувати бали за правильно надану відповідь на запитання вікторини, використання мобільного додатку та формування команди. Переможці квесту отримають рiзноманiтнi призи, головний з яких – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу.

Для 10 найбільш активних студентів та учнів Миколаївської області також гарантований відпочинок у літньому таборі, що безкоштовно надається почесним консулом Литви у Херсонській та Миколаївській областях Віктором Поповим.

Присутні наголосили на важливості співробітництва, висловили пропозиції щодо формування тренерської команди у складі психологів та активної молоді Миколаївщини для літнього табору. У рамках співпраці найближчим часом планується підписання тристороннього договору між департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, ГО «Українсько-Словацький Центр Партнерства» та ГО «Громадський Союз Миколаївщини».