Кораблі НАТО відвідали румунський порт під час навчань в Чорному морі

март 17 2015

Кораблі НАТО зі складу Постійної військово-морської групи II продовжують перебувати в Чорному морі, як і було заплановано. Після відвідин порту у Варні, Болгарія, 7-8 березня, група прибула з візитом до порту в Константі, Румунія.Під час візиту до порту керівництво групи зустрілося з місцевою владою Румунії та посадовими особами військово-морського флоту для обговорення численних питань і з приводу проведення навчання з румунським військово-морським флотом в Чорному морі. Навчання включає в себе імітацію ППО і вправ з протичовнової безпеки, а також імітацію атаки на невеликі судна і основні маневри керування судном.

«Тренування і вправи, які ми виконували разом з нашими союзниками в Чорному морі, готують нас до проведення місії НАТО, що може стати необхідною для забезпечення зобов'язань з колективної оборони», сказав контр-адмірал Вільямсон, командувач групи.

На даний час група включає в себе USS Vicksburg (CG 69), HMCS Fredericton (FFH 337), TCG Turgutreis (F 241), FGS Spessart (A 1442), ITS Aliseo (F 574) і ROS Regina Maria (F 222). Вона перебуває в Чорному морі в рамках регулярного розгортання флоту в регіоні, в повній відповідності з міжнародними конвенціями. Група повернеться в Середземне море в кінці цього місяця, щоб відновити патрулювання і забезпечити безпеку в регіоні.