Генеральний секретар НАТО обговорює відносини з Росією на Брюссельському форумі

март 23 2015

В п'ятницю 20 березня 2015 року на десятому щорічному форумі в Брюсселі Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав Росію припинити дестабілізацію своїх сусідів і дотримуватися міжнародних правил. Пан Столтенберг підкреслив, що в умовах агресивних дій Росії НАТО відповідає шляхом зміцнення колективної оборони і підтримки регіональних партнерів – в тому числі України, Грузії та Молдови.

Генеральний секретар взяв участь у дискусії під назвою «Нульовий підсумок? Росія та її силова політика після завершення Холодної війни». До дискусії також приєдналися його партнери, а саме: Верховний представник ЄС Федеріка Могеріні; помічник державного секретаря Вікторія Нуланд; і Костянтин Косачев, голова комітету Росії Ради Федерації з міжнародних справ. Модератором був Девід Ігнатіус, помічник редактора The Washington Post.

Організований Німецьким фондом Маршалла (США), Брюссельський форум об'єднав політичних, економічних та інтелектуальних лідерів з Європи і Північної Америки з метою обговорення ключових проблем, що стоять перед євроатлантичним регіоном.