Генеральний секретар НАТО відзначив внески Румунії в євроатлантичну безпеку і наголосив на важливості миру і стабільності на Близькому Сході

янв 09 2020

Генеральний секретар Єнс Столтенберг під час своєї зустрічі з прем’єр-міністром Румунії Людовіком Орбаном у штаб-квартирі НАТО в четвер, 9 січня 2020 року, підкреслив важливі внески Румунії в діяльність НАТО.

Він відзначив участь Румунії в місіях на чолі з НАТО в Афганістані, Іраку і Косові, у багатонаціональній бойовій групі в Польщі, а також розміщення на території Румунії в Девеселу об’єкта системи НАТО з протидії балістичним ракетам і її обіцянку цього року спрямувати на оборону 2% свого ВВП.

Пан Столтенберг і пан Орбан також обговорили поточну ситуацію на Близькому Сході. Генеральний секретар знову наголосив, що мир і стабільність на Близькому Сході важливі для усіх членів Альянсу і вони продовжують тісні консультації з цих питань. «НАТО потенційно може робити більше задля регіональної стабільності і боротьби з міжнародним тероризмом і ми вивчаємо, що ще ми можемо зробити», –  сказав він.

Читайте вступне слово Генерального секретаря тут.