Генеральний секретар НАТО зустрівся з президентом Європейського парламенту

март 06 2019

Генеральний секретар Єнс Столтенберг зустрівся сьогодні, 6 березня 2019 року, з Антоніо Таяні, президентом Європейського парламенту, в рамках співпраці НАТО – ЄС. Вони обмінялися думками щодо безпрецедентного рівня співробітництва між НАТО і ЄС, стану безпеки в Європі і навколо неї, європейських оборонних зусиль та інших актуальних питань.

Ця зустріч відбулась у важливий час, за місяць до 70-ї річниці НАТО і за два місяці до європейських виборів. Пан Столтенберг підкреслив важливе значення, якого НАТО надає Європейському парламенту як органу, що представляє громадян Європи. НАТО регулярно взаємодіє з парламентарями з ЄС в рамках активного діалогу і співробітництва між НАТО і ЄС. Генеральний секретар сам декілька разів виступав перед членами Комітету з міжнародних справ Європейського парламенту.

Генеральний секретар подякував президентові Таяні за його особисті внески в діяльність НАТО як військовослужбовця збройних сил Італії і політика. 

Співробітництво між НАТО і Європейським союзом зараз тісне  як ніколи, воно ґрунтується на 74 спільних ініціативах в таких сферах, як військова мобільність, підготовка і навчання, протистояння кібер і гібридним викликам.