Леван Ізорія, міністр оборони Грузії, 19 березня 2019 року відкрив у Тбілісі 3-й багатонаціональний семінар для сержантського і старшинського складу (NCO). Цей захід, під назвою «Розвиток корпусу освіченого сержантського і старшинського складу», організувала Програма НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) разом з консорціумом Партнерства заради миру.

Після зустрічі з прем’єр-міністром Зораном Заєвим у вівторок, 19 березня 2019 року, Генеральний секретар НАТО зазначив, що підписання Протоколу про вступ Республіки Північна Македонія в лютому стало історичним моментом для цієї країни і для НАТО. «Це стало можливим завдяки і вашому лідерству», – сказав він. – Працюючи з Афінами, ви продемонстрували, чого можна досягти рішучістю, відданістю і дипломатією».

На зустрічі із зовнішніми експертами Північноатлантична рада сьогодні, 19 березня 2019 року, обговорила глобальну ситуацію в енергетиці і її наслідки для безпеки.

ВПС США відправили шість стратегічних бомбардувальників Б-52 до Великої Британії для виконання серії тренувань над Європою. Літаки і понад 450 авіаторів прибули на авіабазу Королівських ВПС Фейрфорд в четвер,14 березня 2019 року, з бази ВПС Барксдейл в Луїзіані.

За словами Генерального секретаря Єнса Столтенберга, політика відкритих дверей НАТО розширює нашу спільну територію миру і стабільності і збагачує наш Альянс новими голосами, новим досвідом і новими можливостями. Він сьогодні, 18 березня, виступив з ключовою промовою на заході Німецького фонду Маршалла (GMF) під назвою «НАТО – сімдесят. Розширення після холодної війни і майбутнє трансатлантичної безпеки».

15 березня 2019 року Північноатлантична рада запросила Колумбійський міжнародний центр з розмінування (CIDES) до мережі Навчально-освітніх центрів партнерства НАТО (PTEC).

Заява Північноатлантичної ради щодо Криму

Серед кандидатів в президенти питання євроатлантичної інтеграції підіймає 21 кандидат, з яких 3 вже знялося,  ще один кандидат – Ігор Шевченко – говорить про паузу у відносинах, але «взаємовигідну співпрацю». При цьому в цій когорті є такі, що говорять про вступ до НАТО, а також ті, хто виступають за набуття стандартів Альянсу або посилення євроатлантичної інтеграції.

Заступниця Генерального секретаря Роуз Готтемеллер у четвер, 14 березня 2019 року, зустрілась в НАТО з єврокомісаром з безпеки Союзу сером Джуліаном Кінгом для обговорення можливостей більш поглибленої співпраці між НАТО і ЄС з протидії гібридним засобам війни. Гібридна тактика, яка передбачає кібератаки, дезінформацію і економічне втручання, дедалі частіше застосовується проти країн – членів НАТО і ЄС.

14 березня Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг презентував свій Щорічний звіт за 2018 рік. За його словами, Звіт «демонструє, що НАТО продовжує свою модернізацію».