Міністр закордонних справ Тунісу Хмейс Джінаві сьогодні, 16 травня 2019 року, зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі НАТО. Вони обмінялися думками щодо партнерства між Тунісом і НАТО та зобов’язання щодо співпраці, взяті на себе обома сторонами.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час свого візиту,14 травня 2019 року, на Даунінг Стріт, 10, обговорив з прем’єр-міністром Терезою Мей хід підготовки до наступної зустрічі лідерів НАТО. Зустріч в Лондоні у грудні надає главам держав і урядів Альянсу можливість обговорити питання продовження адаптації НАТО до завдань у галузі безпеки, які постають перед Альянсом. Генеральний секретар і прем’єр-міністр також обговорили поточний стан безпеки, в тому числі продовження порушення Росією Договору ЯССД і питання розподілу тягаря в Альянсі.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в понеділок, 13 травня 2019 року, зустрівся в штаб-квартирі НАТО зі спеціальним представником Генерального секретаря ООН у справах Лівії Гассаном Саламе’, з яким обговорив стан безпеки в Лівії.

Клер Гатчінсон, спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки, 25 – 26 квітня 2019 року відвідала Колумбію, де взяла участь у міжнародному семінарі з питань гендерної і територіальної безпеки. Перебуваючи в Боготі, пані Гатчінсон також взяла участь у зустрічах високого рівня, в тому числі із заступницею міністра оборони Колумбії пані Дайаною Абаунза Мілларес і керівницею Гендерного бюро колумбійської армії підполковником Клаудією Мартінез.

Кораблі з дев’яти країн – членів НАТО з вівторка, 7 травня 2019 року, беруть участь у бойових стрільбах і протиракетних та протиповітряних навчаннях біля берегів Шотландії. Навчання «Формідебл шилд» відбудуться на британському полігоні «Гебриди» на Західних островах Шотландії і триватимуть до 19 травня. Військово-морські ударні і допоміжні сили НАТО проведуть навчання від імені ВМС США.

6 травня 2019 року високопоставлена делегація Комітету з протидії тероризму Ради Безпеки ООН та його виконавчого директорату відвідала штаб-квартиру НАТО в Брюсселі для обговорення нових загроз, що виникли з боку терористів, проблеми іноземних бойовиків-терористів і тих, хто повертається, а також можливих напрямів поглиблення співпраці.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг разом з 29 постійними представниками Північноатлантичної ради в понеділок, 6 травня 2019 року, відзначив в Анкарі, Туреччина, 25-ту річницю Середземноморського діалогу. До них приєднались посол Республіки Північна Македонія і високопоставлені дипломати з семи країн (Алжиру, Єгипту, Ізраїлю, Йорданії, Мавританії, Марокко і Тунісу), які беруть участь в цьому форумі партнерства.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час свого візиту до Анкари в понеділок, 6 травня 2019 року, подякував Туреччині за її великі внески в діяльність Альянсу і наголосив на тому, що НАТО зберігає солідарність з Туреччиною.

«Протягом семи десятиріч НАТО захищає спосіб життя і цінності, які покладено в її основу: свободу, демократію і верховенство права. Це робить посаду SACEUR однією з найскладніших – і найважливіших – військових посад у світі», – сказав Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сьогодні під час церемонії зміни командувача на посаді Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі (SACEUR) в штабі Верховного командування ОЗС НАТО в Європі (SHAPE), в м. Монс, Бельгія.

У вівторок, 30 квітня 2019 року, Атлантична рада вшанувала НАТО нагородою «За видатне лідерство», на знак визнання ролі Альянсу в «гарантуванні миру, стабільності і безпеки в Європі і Північній Америці протягом останніх сімдесяти років». Під час церемонії у Вашингтоні, округ Колумбія, нагороду від імені НАТО прийняла заступниця Генерального секретаря Роуз Готтемеллер.